4:2 (0:1)

FC ZDELOV 1963

TJ spartak Opočno logo

Lukáš Žid - trenér (domácí):
Zápas jsme nezačali nejlépe. První poločas pro nás mohl dopadnout všelijak, ale bylo z toho jen 0:1. V druhém jsme na hosty ,,vletěli”, a během 10 minut utkání otočili. Zdelovu došly síly, a nakonec z toho bylo vítězství 4:2. Klukům děkuji za podzim, že mě v tom jako trenérského nováčka nenechali, a přezimujeme na krásném třetím místě.

Michael Neubecker, , kapitán (hosté):
Jinak komentář: Poslední zápas symbolizoval naši podzimní část sezóny. V první půli jsme byli lepším týmem, bohužel jsme promarnili spoustu šancí, které nás mohly mrzet a to se vyplnilo v druhém poločase, kdy domácí byli lepší a po zásluze vyhráli. Nicméně nemůžeme kladně hodnotit mnoho zákroků domácích hráčů, které byly za hranou…Gratulujeme Opočnu k výhře a pro nás skončil tragický podzim. Do jarní části musíme spoustu věcí zlepšit, abychom se vyhrabali ze dna ve kterém se nacházíme.

TJ Sokol Javornice

2:0 (1:0)

Tomáš Krunčík, trenér (domácí):
Soupeř na nás přijel velmi dobře připravený a na hřišti to chvílemi byla pořádná mela. Dost zákroků z obou stran patřilo minimálně do „šedé“ zóny, ale prostě se tak dnes hrálo. Samozřejmě jsme velmi rádi, že se nám podařilo zvítězit. Cesta k vítězství vedla opět přes neprůstřelného Hynka, který předvedl několik vynikajících zákroků, konečně se trefil i Pavel Drašnar a hlavně hosté naštěstí pro nás trefovali hodně vydařenými pokusy jen brankovou konstrukci. Super tři body.

Lukáš Žid - trenér (hosté):
,,Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme”. Bohužel jsme dnes nevstřelili ani jeden, a proto odjíždíme bez bodu, který jsme si určitě zasloužili. Domácím stačila ,,penalta”, dva auty a dva rohy. Utkání se hrálo od podlahy, k čemuž přispěli svoji arogancí i páni rozhodčí, kteří si krásný slunečný den zpříjemnili po svém, kouzelným lektvarem.

5:0 (2:0)

FC České Meziříčí

Derby je naše! Do zápasu jsme vstoupili dobře, brzo jsme vedli a kontrolovali hru. Hosté své šance měli také, ale branky padaly jen do jejich sítě. Na začátku druhého poločasu se nám povedlo odskočit na rozdíl čtyř branek, a bylo defacto po zápase. Zbytek utkání jsme si pohlídali a dovedli jsme derby, v kterém jsme posledních pár sezón neměli štěstí, do vítězného konce. Pro hosty, je výsledek 5:0 dost krutý. Hráčům děkuji za zodpovědný přístup.

Patrik Havel - trenér (hosté):
Dnes jsme vstoupili do zápasu jako již tradičně špatně. Hned v úvodu jsme dostali červenou kartu která ovlivnila celý zápas. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale gólové sme se nedokázali prosadit. Zasloužené vítězství Opočna

TJ SLAVOJ Předměřice nad Labem

1:2 (0:1)

Mrkvička Lukáš - trenér (domácí):
Další prohra o gol, kdy se ke konci snažíme utkání zvrátit ale uz nám chybí potřebný klid a kvalita v zakončení. Zbyvaji 3 utkání do konce podzimu. Potřebujeme co největší bodový zisk, aby jsme na jaře neměli opět problémy.

Na utkání jsme cestovali, kvůli absencím, s pěti změnami v sestavě. Hlavní změna byla na postu brankáře, ale Dan Hrudík se toho zhostil výborně. Tým od začátku zápasu plnil to, co jsme si řekli. Domácí nám to usnadnili tím, že nás nechali hrát. Do stavu 2:0 jsme měli zápas pod kontrolou, ale po snížení domácích jsme museli o vítězství bojovat do poslední minuty. Ale zvládli jsme to a vezeme domů zaslouženě 3 body.

3:1 (3:0)

FK Černilov

Dnes zodpovědný a od začátku sebevědomý výkon. Všem dávám kredit! Jak hráči základu, tak na lavičce. Takhle se má hrát každý zápas. První půli, jsme měli naprosto pod kontrolou, 3:0 mluví za vše. Ve druhé, jsme se především soustředili na defenzivu. Což se nám, až na pár výjimek, dařilo. Zasloužený zisk tří bodů.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Soupeř byl důraznější a zaslouženě vyhrál.

FK Náchod B

5:2 (3:1)

Michal Malý, člen výboru (domácí):
Po pár minutách se zdálo, že je po zápase a z naší strany došlo k podcenění dalšího průběhu utkání. Hosté v této době snížili, ale my jsme pak před koncem přidali dva góly a utkání rozhodli.

Lukáš Žid - ved. družstva (hosté):
Po 15. minutách 3:0! Zda se být po zápase. Nakonec jsme to zdramatizovali, ale domácí i tak vyhráli zaslouženě. Kluky můžu opět pochválit, jen za část zápasu.

5:1 (0:1)

AFK Hronov

Lukáš Žid - ved. družstva (domácí):
S výsledkem jsme spokojeni. S předvedenou hrou už je to horší. Zatím se nám nedaří předvést kvalitní výkon v celém zápase. Buď začneme strašně, jako dnes nebo spíme po poločase v kabině. Aspoň že dokážeme, i za podpory neúnavných fanoušků otočit nepříznivý výsledek. V tom je síla a soudržnost!

Jaroslav Rubeš - trenér (hosté):
Dnes nás vlastní chyby připravili o body. Co je však horší, stále se nemůžeme vymanit z netýmového pojetí ve všech aspektech, stále se někteří nezaměřují na svoje chyby, ale na chyby jiných. Proto dokážeme inkasovat za 3 minuty 3 góly, řešíme co bylo. Výkon byl celkově velmi nesourodý, jak ve výkonech jednotlivců, tak i podle toho v které fázi zápasu jsme se nacházeli.

TJ Lokomotiva Hradec Králové

1:2 (1:3)

Sobotka Michal- sekretář (domácí):
Dnes jsem znechucen vyhrál totální atifotbal. A.jeste dostaneme dvě červený karty. Zápas blbec musíme rychle zapomenout soutěž jeden dál.

Pokud z nás náš výkon činí antifotbalisty, je otázkou, co to činí z domácího týmu, když jsou s antifotbalisty schopni 3:1 prohrát. Ale už k samotnému zápasu. Začátek zápasu jsme zaspali, a po chybách prohráváme 1:0. Po standartce jsme vyrovnali, zlepšili hru a vytvořili si další šance, kdy jednu z nich proměnil Polák. Ve druhém jsme přidali pojistku. ČK zasloužené. K domácím fanouškům, kteří napadli naše, se netřeba vyjadřovat. Nechť si každý z přítomných, udělá obrázek o antifotbalu sám!

TJ Slavoj Teplice nad Metují

3:3 (0:3)

Dušan Kalaš (domácí):
Naprosto tragický výkon celého mužstva v první části zápasu. V kombinaci s dobře hrající středovou řadou Opočna a efektivním útokem to bylo 0:3. Poločasová přestávka a pár vlídných slov pomohlo k probuzení a srovnání na konečných 3:3. Na první poločas je třeba rychle zapomenout a ten druhý si přenést do dalších zápasů.

První poločas zcela v naší režii. Domácí k ničemu nepustíme, a skóre mohlo být i vyšší. Bohužel už po několikáté, nám uškodí poločasová přestávka. To co si řekneme necháváme v kabině, a s otevřenou náručí nabídneme domácím 3 branky. Tím jsme urazili paní štěstěnu, a ani dvě šance v závěru se nám nepodaří nasměrovat mezi tři tyče.

2:0 (2:0)

TJ Velichovky

Lukáš Žid, trenér (domácí):
S trenérem hostí, jsme neměli stejný názor při zápase a nebude tomu ani teď. Utkání jsme začali aktivně, měli více šancí a zaslouženě jsme šli do kabin za stavu 2:0. Ve druhém jsme se nechali zatlačit, ale střídáními jsme dostali hru opět pod kontrolu, a dovedli zápas k zaslouženému vítězství. Byla to naše první výhra za 3 body, po 10 měsících. Díky hráčům za výkon.

Jiří Lebedinský, trenér TJ Velichovky (hosté):
Opočno není náš oblíbený soupeř, a to se dnes opět potvrdilo. I přes herní převahu jsme vyrobili spoustu nepřesností a chyb, z nichž pramenili první dvě branky v naší síti. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, snažili se s výsledkem něco udělat, byli jsme lepším týmem, ale i kdybychom hráli do zítra, tak bychom branku asi nevstřelili. Prohry k fotbalu patří a my ji dnes musíme přijmout a připravit se na další utkání! Děkujeme fanouškům za podporu!

1:6 (0:2)

FK ROJEK Kostelec nad Orlicí

Adam Smola (domácí):
Soupeř z Kostelce projevil kvalitu týmu, hrajícího o soutěž výše. Převyšoval nás především v rychlosti a přesnosti. My jsme udělali příliš moc chyb na to, abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek.

Kamil Kaplan, statutární zástupce klubu (hosté):
Do pohárového utkání jsme vstoupili dobře a brzy jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase jsme vstřelili ještě další góly po pohledných akcích a zaslouženě postoupili do dalšího kola.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

0:0 (0:0)

Jedlinský Jakub, trenér (domácí):
Od tohoto zápasu jsme čekali víc. Prohospodařili jsme ale první půli, Šebesta zlikvidoval šance Opočna. Ve druhé už jsme soupeře sice k ničemu nepustili ale velké šance zůstaly neproměněny.

Adam Smola (hosté):
V první poločase jsme dokázali soupeře přehrávat a dostávat se do šancí. Bohužel jsme ve 2 stoprocentních příležitostech selhali, když domácí fantastickými zákroky podržel brankář Šebesta. To bylo ale z naší strany vše. Druhý poločas měli ze hry více domácí, kteří se snažili ohrozit naši branku především centrovanými míči. Když ale ani oni své šance nedokázali využít, zápas skončil, z mého pohledu, zaslouženou remízou.